Delta FX müşteri yorumlarını şikâyet var ve ekşi sözlük gibi bilgi platformlarından araştırarak sizler için derledik. Madde madde aktarılan her yorum daha öncesinde başka bir kullanıcı tarafından bu sitelere kazandırılmıştı. Delta FX sizleri de zarar sokmasın diye bunları araştırdık ve madde madde listeledik.

  • ‘Yaklaşık iki ay önce Delta FX 15.000TL yatırdım. Sağlık sorunları nedeniyle işlem yapamadım Delta FX deki ilgili arkadaşa yatırdığı tutarın iade edilmesi talep ettim. Bana bugün banka onayına vereceğini söyledi. Sonrasında mesajlarıma cevap vermedi, telefona çıkmadı. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum.’ Şikayet varda Delta FX adına böyle bir şikayet bulunmaktadır.
  • ‘Delta FX’e yatırım yaptıktan sonra bir danışman atadılar hiç ilgilenmedi kendi çabalarımla 4 katına çıkardım sonra değiştirdiler danışmanı ilk gün çok güzel işlem verdi biraz kar ettik ikinci gün işlem açtım biraz zarardaydı dedi tekrar al dönecek eminim dedi bir kere daha aldırdı taki para bitme seviyesine gelene kadar tam bitmeye yakın hemen yatırım yapmalısınız dedi yapamam deyince aniden işlemler kapandı içeride kalan para da gitti.’ bir diğer şikayet var yorumu da yukarıdaki gibidir.
  • ‘Delta FX tarafından yanıltıldım. Yaklaşık 50-60 bin dolarımı aldılar ve bunu kendileri işlem açtırıp, hesabı zarara sokup tekrar yalan söyleyip beni yanıltarak fonlama yapmamı sağladılar. Ba***y* denilen şahıs bana iki işlem açtırdı. Saniyeler içinde çok iyi durumda olan hesabım 18 bin dolar zarara girdi. Daha sonra adının a**a** olduğunu söyleyen, gerçek isminin B**a** olduğunu öğrendiğim risk müdürü olduğunu söyleyen şahıs 18 bin doları yatırırsam zararına yapılan işlemi sileceğini ve hesabın bu işlemden önceki yerden devam edeceğini, yatırdığım 18 bin doları ertesi gün iade edeceğini söyledi. Bu adama inanıp borç ve kredi kullanarak 18 bin doları yatırdım. Ertesi gün ne oldu? Hemen söyleyeyim. Bu a**a** ya da B**a**50 lot işlem yapmamı söyledi. Arkadaşımdan aldığım 10 bin avroyu birkaç günlüğüne aldığım İçin ve ödeyeceğime söz verdiğim için o gece sabaha kadar 50 lot işlem yaptım. 18 bin doları geri iade edeceklerini düşünürken bana zarar ettirdikleri işlemi düzeltmediler. Ayrıca daha sonraki gün Delta FX 50 lot değil, 150 lot işlem yapmam gerektiğini söylediler. Yanıltıldığımı anlayınca hemen savcılığa gidip durumu izah ettim. Savcılar olaya çok hakim değiller. O an bloke koysa 18 bin dolarını kurtarırdım. Önce koyacaktı. Daha sonra yanındaki kalemin bu işi bilen bir savcının yapmasının daha iyi olacağını söylemesi üzerine savcı korktu ve bloke yapmaktan vazgeçti. Bizim para gitti. Muhtemelen asıl patronlar yurt içindeki güç odaklarıyla birlikte çalışıyorlar. Yoksa hiçbir güç yurt içindeki bankaları kullanarak böyle büyük vurgunlar yapamaz. Sizlere muhtemelen, hatta eminim göstermelik demo hesaplar açıp önce müşteri yemliyorlar. Sonra fonlama yaptırıp sizi sağıyorlar. Sizin paralar hiçbir zaman piyasa yapıcılara bildirilmiyor. Sizden gelen paraları cebe atıp gününü gün ediyorlar. Bu konu hakkında ve birkaç aracı kurum hakkında Youtube.com videoları çekip yayınlayacağım. Yeteri kadar yanıltıldım ve yeterli bilgiye sahibim.’ Şeklinde de bir yorum bulunmaktadır.

Delta FX hakkında şikayet var müşteri yorumları yukarıdaki gibi örneklerde de görebileceğiniz üzere olumsuz ve iç karartıcı durumdadır. Delta FX hakkında ben de kısa bir yorum yapacak olursam bu durumun dolandırıcılık boyutuna çıktığını doğrulamak zorundayım. Siz siz olun Delta FX aracı kurumu üzerinden işlem yapmayın.

Kategoriler: Uncategorized

1 yorum

A WordPress Commenter · Aralık 1, 2022 9:50 am tarihinde

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir